Kocaeli İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü

7. Van Doğu Anadolu Turizm ve Seyahat Fuarında Kocaeli Standına Büyük İlgi

   Bu yıl 7. kez 10-13 Kasım 2016 tarihlerinde Van İlinde düzenlenen Van Doğu Anadolu Turizm ve Seyahat Fuarı Kültür ve Turizm Bakanlığı bünyesinde Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB), Türkiye Seyahat ve Acenteleri Birliği  (TURSAB), Van Valiliği, Van Büyükşehir Belediyesi, Van Ticaret ve Sanayi Odasının destekleri ile Ajans Asya Fuarcılık Organizasyon tarafından Van Ortadoğu Expo Fuar ve Kongre Merkezinde  organize edildi. 92 firmanın stant açtığı fuarda İran' dan da 10 firma katılım gösterdi. 
   
Söz konusu fuarda Kültür ve Turizm Bakanlığımız ve Kocaeli Valiliği destekleri ile bir stand ile yer alan İl Kültür ve Turizm Müdürlüğünce Kocaeli’ nin tarihi ve turistik yönleriyle tanıtımı yapıldı. Fuara İl Kültür ve Turizm Müdürü Adnan ZANBURKAN, Şube Müdürü Hülya ÖZER ve Ayniyat Saymanı Turgut DURSUN katılım sağladı.
    
Kocaeli Standı Van Valisi İbrahim TAŞYAPAN, Kültür ve Turizm Bakanlığı Tanıtma Genel Müdürlüğü Daire BaşkanıNezafettin AYDOĞAN ve bir çok ziyaretçi tarafından gezilen stand büyük ilgi gördü.

Van Expo Fuarı

Van Expo Fuarı

Van Expo Fuarı

Van Expo Fuarı

Van Expo Fuarı