Kocaeli İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü

III. Milli Kültür Şurası Değerlendirme Çalışması Yapıldı

    III. Milli Kültür Şurası, 3-5 Mart 2017 tarihleri arasında İstanbul Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nda gerçekleştirilmişti. 17 komisyon tarafından hazırlanan ve Bakanlığa ait bütün birimlerin faaliyet alanlarına yönelik önemli tespit ve önerileri içeren III. Milli Kültür Şurası Komisyon Kararları ve Sonuç Raporu da il müdürlüklerine dağıtıldı.
    Bu kapsamda III. Milli Kültür Şurası Komisyon Kararları ve Sonuç Raporu’nun değerlendirilmesi ve önerilerin hayata geçirilmesine yönelik teklif ve zaman planlamasının yapılmasıyla ilgili kurum içi çalıştayı, İl Kültür ve Turizm Müdürü Adnan Zanburkan başkanlığında, müdürlüğün eğitim salonunda gerçekleşti.
    Bakanlığın yeni kültür politikalarına ilişkin kararlarına yol göstermesi çözüm önerilerinin eylem planına dönüştürülmesi amacıyla düzenlenen çalıştaya, müdür yardımcıları ve şube müdürleri de katıldı. İl Müdürü Adnan Zamburkan tarafından tek tek değerlendirilerek kapsamlı bir çalışma yapıldı. Toplantının sonunda büyük titizlikle hazırlanan öneri ve teklifler bakanlığa gönderildi.
  • III. Milli Kültür Şurası Değerlendirme Çalışması
  • III. Milli Kültür Şurası Değerlendirme Çalışması
  • III. Milli Kültür Şurası Değerlendirme Çalışması