Kocaeli İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü

Kültür ve Turizm Müdürlüğü'nde Kurum İçi Eğitim Programı Yapıldı

    Kocaeli İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü, kurum içi eğitim semineri düzenledi. Müdürlük çok amaçlı salonda gerçekleşen seminerde, Yaşam Koçu ve Yazar Filiz Kocabıyık; motivasyon, iletişim dilleri ve içsel barış konuları hakkında personele uygulamalı sunum gerçekleştirdi. Seminere İl Kültür ve Turizm Müdürü Adnan Zanburkan, müdür yardımcıları Ayhan Zeren, Ercan Yamen, şube müdürleri, personel ve davetliler katıldı.
    Öncelikle “Yüreklere Dokunmak Gerekir” adlı kitabı hakkında bilgi veren Yaşam Koçu Filiz Kocabıyık, sunumunu şu ana başlıklar altında gerçekleştirdi. Nefesin önemi, alfa tekniği, hayatın bize seslenişi, uçak hikâyesi, hayattan beklentilerimiz, üzerimizden atılacak yükler (hipnoterapi) kulaktan kulağa hikâyesi, hayatımızdaki ‘Günaydın’ın önemi, kariyer hedefleri, iletişim dilleri, zaman çizelgesi ve kas testi.
    İki bölümden oluşan program yaklaşık iki saat sürdü. Oldukça faydalı geçen, moral ve motivasyonu olumlu etkileyen programın sonunda, İl Kültür ve Turizm Müdürü Adnan Zamburkan Yaşam Koçu Kocabıyık’a teşekkür ederek katılımlarından dolayı bir de teşekkür belgesi takdim etti. Daha sonra Filiz Kocabıyık, İl Müdürü Zanburkan başta olmak üzere konuklara imzalı kitabını dağıttı.
  • Eğitim Programı
  • Eğitim Programı
  • Eğitim Programı
  • Eğitim Programı