Kocaeli İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü

Nazmi Oğuz Kütüphanesi'nde Çocuk Kitapları Sergisi Açıldı

    Kocaeli İl Halk Kütüphanesi Müdürlüğü, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Kutlama Programı kapsamında, Nazmi Oğuz Çocuk Kütüphanesi’nde güncel ve popüler yayınlardan oluşan “Çocuk Kitapları Sergisi’nin açılışını gerçekleştirdi.
    İzmit Nazmi Oğuz Çocuk Kütüphanesinde gerçekleşen etkinliğe İl Kültür ve Turizm Müdür Yardımcısı Ercan Yamen, İl Halk Kütüphanesi Müdürü Adil Üğüten, İl Halk Kütüphanesi Müdür Yardımcısı Gülfem Öztin, İl Halk Kütüphanesi ve Nazmi Oğuz Çocuk Kütüphanesi personeli ile 50. Yıl Cumhuriyet Orta Okulu ve Ulugazi İlkokulu öğretmen ve öğrencileri katıldı.
   Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan programda, İl Halk Kütüphanesi Müdürü Adil Üğüten tarafından günün anlam ve önemini belirten bir konuşma yapıldı. Renkli geçen etkinlikte “ Türk Kurtuluş Savaşı, Atatürk ve 23 Nisan “ konulu şiir dinletisi gerçekleşti, Ulugazi İlkokulu ve 50. Yıl Cumhuriyet Orta Okulu öğrencileri tarafından şiirler büyük bir coşkuyla okundu. Daha sonra kitap sergisinin gezilmesiyle program sona ermiştir.
  • Çocuk Kitapları Sergisi
  • Çocuk Kitapları Sergisi
  • Çocuk Kitapları Sergisi