Kocaeli İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü

Çocuklardan Büyüklere Muhteşem Konser

    Kocaeli Valiliği İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü Çok Sesli Çocuk Korosu’nun düzenlemiş olduğu 10. Yıl Konseri, İzmit Sabancı Kültür Merkezi’nde gerçekleşti. Muhteşem gecede miniklerin performansı büyük beğeni topladı. Konsere İl Kültür ve Turizm Müdürü Adnan Zanburkan, müdür yardımcısı Ayhan Zeren, şube müdürü Hatice Doğancı, Kocaeli Kandıralılar Derneği eski Başkanı Ahsen Okyar ile çok sayıda davetli katıldı.
    Açılış konuşmasında İl Kültür ve Turizm Müdürü Adnan Zanburkan, korodakı çocukları başarılarından dolayı tebrik etti. Koro şefliğini Arzu Uzun Akkaya ile Figen Yünlü’nun yaptığı 48 kişiden oluşan çok sesli çocuk korosu 14 şarkıyı başarıyla seslendirdi. Selen Dağdelen, Mina Erberber ile Defne Naz Ünal ve Zeynep Özgen’in soloları ise salonu dolduran veliler başta olmak üzere herkes tarafından büyük alkış aldı. Şarkılara Melis Erol piyanoda eşlik etti.
   İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü bünyesinde, Prof. Dr. Nilgün Sazak koordinatörlüğünde Figen Yünlü ile birlikte 2007 yılında faaliyete geçen koro geride bıraktığı 10 yılda birçok başarılara imza atarak sayısız ödüle layık görülmüştü. Gecede 5 yıldır koristlik yapan Defne Naz Ünal, Ahmet Efe Küçük, Sena Çevik ve Nil Kızıltuna’ya madalyalarını İl Kültür ve Turizm Müdürü Adnan Zanburkan takdim etti. 
  • Çocuklardan Konser
  • Çocuklardan Konser
  • Çocuklardan Konser
  • Çocuklardan Konser
  • Çocuklardan Konser